home | Over ons | Team

Team

Maak kennis met de prachtige mensen achter Opnieuw & Co. Zij die ervoor zorgen dat de tweedehands goederen tiptop de verzorgde winkels verlaten.

En we zijn bereikbaar voor iedereen. Daarom kun je hieronder al onze contactgegevens raadplegen.

Of laat je gewoon inspireren door de verhalen die onze medewerkers delen over hun werkervaring bij Opnieuw & Co.

team Duffel

Management

Koen Goemans
Directeur koen.goemans@opnieuwenco.be

Anita Asselberg
Commercieel Manager anita.asselberg@opnieuwenco.be

Nico Pauwels

Nico Pauwels
Logistiek Manager nico.pauwels@opnieuwenco.be

Greet Moyson
Marketing Manager greet.moyson@opnieuwenco.be

Ondersteunende diensten

Elsje De Pauw

Elsje De Pauw
HR Adviseur elsje.depauw@opnieuwenco.be

Nadia Verhoft

Nadia Verhoft
Coördinator Financiën nadia.verhoft@opnieuwenco.be

Caroline Osselaer

Caroline Osselaer
Coördinator Administratie & HR caroline.osselaer@opnieuwenco.be

Nancy Busschodts

Nancy Busschodts
Management Assistente nancy.busschodts@opnieuwenco.be

Liesbet Goemans

Liesbet Goemans
Administratief Beheerder Promotie & Communicatie liesbet.goemans@opnieuwenco.be

Linus De Smet

Linus De Smet
Verantwoordelijke Training & Opleiding linus.desmet@opnieuwenco.be

Saskia Van Nuffelen
Administratief Beheerder Promotie & Communicatie saskia.vannuffelen@opnieuwenco.be

Wendy Lembrechts
Personeelsadministratie Beheerder Rekrutering en Doorstroom wendy.lembrechts@opnieuwenco.be

Gerlinda Luyckx
Administratief Beheerder Personeelsadministratie gerlinda.luyckx@opnieuwenco.be

Wendy Van den Eede
Administratief Beheerder Administratie wendy.vandeneede@opnieuwenco.be

Operationele diensten

Dirk Hens

Dirk Hens
Teamcoördinator Logistiek dirk.hens@opnieuwenco.be

Isa Jaïdi
Administratief Beheerder Logistiek isa.jaidi@opnieuwenco.be

Said Lahrach
Werkbegeleider Logistiek said.lahrach@opnieuwenco.be

Andres Goris

Andres Goris
Werkbegeleider Logistiek andres.goris@opnieuwenco.be

Kees Haring

Kees Haring
Werkbegeleider Logistiek kees.haring@opnieuwenco.be

Maarten Bellens
Verantwoordelijk Dienstverlening maarten.bellens@opnieuwenco.be

Dennis Braat

Dennis Braat
Teamcoördinator Productie dennis.braat@opnieuwenco.be

Nathalie Janssen
Administratief Beheerder Productie nathalie.janssen@opnieuwenco.be

Toon Van Damme

Toon Van Damme
Werkbegeleider Productie toon.vandamme@opnieuwenco.be

Sabine Staessens

Sabine Staessens
Werkbegeleider Productie sabine.staessens@opnieuwenco.be

Siska Vermeulen

Siska Vermeulen
Werkbegeleider Productie siska.vermeulen@opnieuwenco.be

Mike Velentakis
Werkbegeleider Productie mike.velentakis@opnieuwenco.be

Winkels

Els Samijn

Els Samijn
Teamcoördinator Winkel Mortsel els.samijn@opnieuwenco.be

Mark De Cleene
Administratief Beheerder Winkel Mortsel in opleiding mark.decleene@opnieuwenco.be

Stijn Verledens
Werkbegeleider Winkel Mortsel stijn.verledens@opnieuwenco.be

Kristof Marinus

Kristof Marinus
Werkbegeleider Winkel Mortsel kristof.marinus@opnieuwenco.be

Ellen Faes

Ellen Faes
Teamcoördinator Winkel Duffel ellen.faes@opnieuwenco.be

Patimat Talibova

Patimat Talibova
Administratief Beheerder Winkel Duffel patimat.talibova@opnieuwenco.be

Jan Heirbaut
Werkbegeleider Winkel Duffel jan.heirbaut@opnieuwenco.be

Stefan Van Haarlem

Stefan Van Haarlem
Werkbegeleider Winkel Duffel stefan.vanhaarlem@opnieuwenco.be

Anja Slabbinck

Anja Slabbinck
Verantwoordelijke Winkel Kontich anja.slabbinck@opnieuwenco.be

Nancy Van Eynde

Nancy Van Eynde
Werkbegeleider Winkel Kontich nancy.vaneynde@opnieuwenco.be

Frederik De Raedt
Werkbegeleider Winkel Kontich frederik.deraedt@opnieuwenco.be

Peter Commissaris

Peter Commissaris
Verantwoordelijke Winkel Lier peter.commissaris@opnieuwenco.be

Tania Marien
Werkbegeleider Winkel Lier Tania.Marien@opnieuwenco.be

Ester Raeymaekers

Ester Raeymaekers
Administratief Beheerder Winkel Lier ester.raeymaekers@opnieuwenco.be

Dirk Calander

Dirk Calander
Teamcoördinator Winkel Nijlen dirk.calander@opnieuwenco.be

Anouck Faes
Administratief Beheerder Winkel Nijlen anouck.faes@opnieuwenco.be

Johan Dankers

Johan Dankers
Werkbegeleider Winkel Nijlen johan.dankers@opnieuwenco.be

Petra Braeckmans
Werkbegeleider Winkel Nijlen petra.braeckmans@opnieuwenco.be

Patrick Van De Peer

Patrick Van De Peer
Verantwoordelijke De Kilomeet patrick.vandepeer@opnieuwenco.be

Peter Verlaak
Vliegende Werkbegeleider Winkels peter.verlaak@opnieuwenco.be

Greet Buyens
Vliegende Werkbegeleider Winkels greet.buyens@opnieuwenco.be

Infrastructuur

Peter Janssens

Peter Janssens
Adviseur Expansie & Techniek peter.janssens@opnieuwenco.be

Luc De Wijn

Luc De Wijn
Werkbegeleider Infrastructuur luc.dewijn@opnieuwenco.be

Jean Goderie
Werkbegeleider Infrastructuur jean.goderie@opnieuwenco.be

Raad van Bestuur

Jorn Verbeeck
lid van de raad van bestuur

Laurance Jacqmain
lid van de raad van bestuur

Peter Nauwelaerts
lid van de raad van bestuur

Raf Van den Broeck
lid van de raad van bestuur

Laurence Finé
lid van de raad van bestuur

Goele Custers
waarnemend lid van de raad van bestuur

Eric Nauwelaerts
lid van de raad van bestuur

Dagelijks bestuur

Koen Goemans
Directeur koen.goemans@opnieuwenco.be

Anita Asselberg
Commercieel Manager anita.asselberg@opnieuwenco.be

Nico Pauwels

Nico Pauwels
Logistiek Manager nico.pauwels@opnieuwenco.be

Eric Nauwelaerts
lid van de raad van bestuur

Werken bij Opnieuw & Co

foto Patimat Talibova

Patimat Talibova kassier bij Opnieuw & Co

Via het OCMW van Boechout kon ik als leefloner in het statuut Artikel 60 beginnen bij Opnieuw & Co.

Eerst was ik winkelmedewerker in de winkel in Lier. Daar leerde ik ook werken met een kassa. Mijn contract liep anderhalf jaar, maar al na een jaar kreeg ik een contract in het statuut doelgroepmedewerker sociale werkplaats.

Ondertussen werk ik al meer dan twee jaar als kassier in de winkel in Duffel. Die job doe ik heel graag. Ik heb contact met de klanten, wat ik belangrijk vind. Zij stellen veel vragen, dus kan ik ze vriendelijk helpen door de juiste antwoorden te geven en de richting aan te wijzen.

Soms vind ik zelf dat mijn Nederlands nog niet goed genoeg is, maar ik werk er elke dag aan.

Bij Opnieuw & Co voel ik mij thuis. Ik heb heel goede collega’s waarmee ik over alles kan praten.

foto Rudy Van Winckel

Rudy Van Winckel Kwaliteitscontroleur Elektro bij Opnieuw & Co

Ik heb een ernstige medische voorgeschiedenis, waardoor ik niet meer op de reguliere arbeidsmarkt terecht kon.

Via GTB (een dienst die werkzoekenden met een arbeidshandicap begeleidt naar een gepaste tewerkstelling via een traject op maat) mocht ik bij Opnieuw & Co beginnen als magazijnmedewerker. Er passeerde werkelijk al van alles door mijn handen, waaronder speelgoed, boeken en kleding.

Nu werk ik al twee jaar op de afdeling Elektro. Eerst als Elektrotester, tegenwoordig als Kwaliteitscontroleur Elektro. De herbruikbare elektro wordt getest en geprijsd, de niet-recupereerbare elektro gaat naar het containerpark. Daarnaast voer ik ook een aantal kleine taken uit, zoals het vervangen van batterijen en lampen.

Ik doe dit werk graag. Opnieuw & Co heeft mij heel hard geholpen. In de privésector waren er weinig kansen, maar nu kan ik werken in een leuke sfeer.

foto Andres Goris

Andres Goris Werkbegeleider Logistiek bij Opnieuw & Co

Ik was langdurig werkloos tot Opnieuw & Co mij een kans gaf als Artikel 60’er. Onder een eenjarig contract begon ik op de dienst Administratie.

Eén zaterdag om de twee weken sprong ik ook in bij het logistieke team, waar ik de laatste drie maanden fulltime werkte.

Ik merkte dat het werk mij lag. Ik maakte Opnieuw & Co duidelijk dat ik die functie ook na mijn tijdelijk contract graag wilde blijven doen. Na een paar maanden namen ze mij aan als chauffeur.

Een tijd later kwam er een vacature vrij en adviseerde mijn werkbegeleider me om te solliciteren. Dat heb ik gedaan, en met succes. De verantwoordelijkheid sprak mij aan.

Ik mag het werk verdelen, zie erop toe dat alles draait en het psychologisch aspect spreekt mij enorm aan. We werken hier met veel verschillende nationaliteiten en persoonlijkheden, en dat vergt een bepaalde aanpak.

Ik ben Opnieuw & Co heel dankbaar voor de kans die ze mij gaven. Zij hielpen mij hiermee om mijn leven terug op de rails te krijgen.