home | Over ons | Team

Team

Maak kennis met de prachtige mensen achter Opnieuw & Co. Zij die ervoor zorgen dat de tweedehands goederen tiptop de verzorgde winkels verlaten.

En we zijn bereikbaar voor iedereen. Daarom kun je hieronder al onze contactgegevens raadplegen.

Of laat je gewoon inspireren door de verhalen die onze medewerkers delen over hun werkervaring bij Opnieuw & Co.

team Duffel

Management

Koen Goemans
Directeur koen.goemans@opnieuwenco.be

Anita Asselberg
Commercieel Manager anita.asselberg@opnieuwenco.be

Nico Pauwels

Nico Pauwels
Logistiek Manager nico.pauwels@opnieuwenco.be

Greet Moyson
Marketing Manager greet.moyson@opnieuwenco.be

Caroline Osselaer

Caroline Osselaer
Manager HR & Financiën caroline.osselaer@opnieuwenco.be

Ondersteunende diensten

Elsje De Pauw

Elsje De Pauw
HR Adviseur elsje.depauw@opnieuwenco.be

Nancy Busschodts

Nancy Busschodts
Management Assistente nancy.busschodts@opnieuwenco.be

Liesbet Goemans

Liesbet Goemans
Beheerder Administratie liesbet.goemans@opnieuwenco.be

saskia van nuffelen

Saskia Van Nuffelen
Verantwoordelijke Marketing & Communicatie saskia.vannuffelen@opnieuwenco.be

Elisabeth Vermeulen

Elisabeth Vermeulen
Verantwoordelijke Marketing & Communicatie elisabeth.vermeulen@opnieuwenco.be

Gerlinda Luyckx
Administratief Beheerder Personeelsadministratie gerlinda.luyckx@opnieuwenco.be

Charlotte Hopchet

Charlotte Hopchet
Verantwoordelijke Sociale Dienst charlotte.hopchet@opnieuwenco.be

Toon Van Damme

Toon Van Damme
Verantwoordelijke Selectie toon.vandamme@opnieuwenco.be

Wendy Van den Eede
Administratief Beheerder Administratie wendy.vandeneede@opnieuwenco.be

Operationele diensten

Dirk Hens

Dirk Hens
Teamcoördinator Logistiek dirk.hens@opnieuwenco.be

Isa Jaïdi
Administratief Beheerder Logistiek isa.jaidi@opnieuwenco.be

Kees Haring

Kees Haring
Werkbegeleider Logistiek kees.haring@opnieuwenco.be

Chris Verrycken
Werkbegeleider Logistiek chris.verrycken@opnieuwenco.be

Rieke Meskens
Administratief Beheerder Dienstverlening rieke.meskens@opnieuwenco.be

Maarten Bellens
Verantwoordelijke Dienstverlening - De Kilomeet maarten.bellens@opnieuwenco.be

Ghadija Hajo
Werkbegeleider Winkel De Kilomeet ghadija.hajo@opnieuwenco.be

Dennis Braat

Dennis Braat
Teamcoördinator Productie dennis.braat@opnieuwenco.be

Nathalie Janssen
Administratief Beheerder Productie nathalie.janssen@opnieuwenco.be

Sabine Staessens

Sabine Staessens
Werkbegeleider Productie sabine.staessens@opnieuwenco.be

Mike Velentakis
Werkbegeleider Productie mike.velentakis@opnieuwenco.be

Anke Kesteloot

Anke Kesteloot
Werkbegeleider Productie anke.kesteloot@opnieuwenco.be

Winkels

Els Samijn

Els Samijn
Commercieel coördinator els.samijn@opnieuwenco.be

Françoise Vermeulen
Teamcoördinator in opleiding francoise.vermeulen@opnieuwenco.be

Patimat Talibova

Patimat Talibova
Administratief Beheerder Winkel Mortsel patimat.talibova@opnieuwenco.be

Stijn Verledens
Werkbegeleider Winkel Mortsel stijn.verledens@opnieuwenco.be

Ester Raeymaekers

Ester Raeymaekers
Teamcoördinator Duffel ester.raeymaekers@opnieuwenco.be

Simon Vermoesen
Administratief Beheerder winkel Duffel simon.vermoesen@opnieuwenco.be

Martine Raeymaekers
Werkbegeleider Winkel Duffel martine.raeymaekers@opnieuwenco.be

Kristof Marinus

Kristof Marinus
Verantwoordelijke winkel Kontich kristof.marinus@opnieuwenco.be

Frederik De Raedt
Werkbegeleider Winkel Kontich frederik.deraedt@opnieuwenco.be

Wasim Al Hendi
Werkbegeleider Winkel Kontich wasim.alhendi@opnieuwenco.be

Jan Heirbaut
Verantwoordelijke Winkel Lier jan.heirbaut@opnieuwenco.be

Patrick Van De Peer

Patrick Van De Peer
Werkbegeleider winkel Lier patrick.vandepeer@opnieuwenco.be

Petra Braeckmans
Werkbegeleider Winkel Lier petra.braeckmans@opnieuwenco.be

Ellen Faes

Ellen Faes
Teamcoördinator winkel Nijlen ellen.faes@opnieuwenco.be

Anouck Faes
Administratief Beheerder Winkel Nijlen anouck.faes@opnieuwenco.be

Johan Dankers

Johan Dankers
Werkbegeleider Winkel Nijlen johan.dankers@opnieuwenco.be

Tania Marien
Werkbegeleider Winkel Nijlen Tania.Marien@opnieuwenco.be

Greet Buyens
Vliegende Werkbegeleider Winkels greet.buyens@opnieuwenco.be

Kurt Hullenkremer
Vliegende Werkbegeleider Winkels kurt.hullenkremer@opnieuwenco.be

Infrastructuur

Peter Janssens

Peter Janssens
Adviseur Expansie & Techniek peter.janssens@opnieuwenco.be

Jean Goderie
Werkbegeleider Infrastructuur jean.goderie@opnieuwenco.be

Luc De Wijn

Luc De Wijn
Werkbegeleider Infrastructuur luc.dewijn@opnieuwenco.be

Raad van Bestuur

Eric Nauwelaerts
lid van de raad van bestuur, voorzitter

Laurence Finé
lid van de raad van bestuur, penningmeester

Peter Nauwelaerts
lid van de raad van bestuur

Laurence Jacqmain
lid van de raad van bestuur

Jorn Verbeeck
lid van de raad van bestuur

Nadine Rypens
lid van de raad van bestuur

Laurens Nauwelaerts
lid van de raad van bestuur

Dieter Rypens
waarnemend lid van de raad van bestuur

Dagelijks bestuur

Koen Goemans
Directeur koen.goemans@opnieuwenco.be

Eric Nauwelaerts
lid van de raad van bestuur, voorzitter

Peter Janssens

Peter Janssens
Adviseur Expansie & Techniek peter.janssens@opnieuwenco.be

Anita Asselberg
Commercieel Manager anita.asselberg@opnieuwenco.be

Nico Pauwels

Nico Pauwels
Logistiek Manager nico.pauwels@opnieuwenco.be

Greet Moyson
Marketing Manager greet.moyson@opnieuwenco.be

Caroline Osselaer

Caroline Osselaer
Manager HR & Financiën caroline.osselaer@opnieuwenco.be

Werken bij Opnieuw & Co

foto Patimat Talibova

Patimat Talibova kassier bij Opnieuw & Co

Via het OCMW van Boechout kon ik als leefloner in het statuut Artikel 60 beginnen bij Opnieuw & Co.

Eerst was ik winkelmedewerker in de winkel in Lier. Daar leerde ik ook werken met een kassa. Mijn contract liep anderhalf jaar, maar al na een jaar kreeg ik een contract in het statuut doelgroepmedewerker sociale werkplaats.

Ondertussen werk ik al meer dan twee jaar als kassier in de winkel in Duffel. Die job doe ik heel graag. Ik heb contact met de klanten, wat ik belangrijk vind. Zij stellen veel vragen, dus kan ik ze vriendelijk helpen door de juiste antwoorden te geven en de richting aan te wijzen.

Soms vind ik zelf dat mijn Nederlands nog niet goed genoeg is, maar ik werk er elke dag aan.

Bij Opnieuw & Co voel ik mij thuis. Ik heb heel goede collega’s waarmee ik over alles kan praten.

foto Rudy Van Winckel

Rudy Van Winckel Kwaliteitscontroleur Elektro bij Opnieuw & Co

Ik heb een ernstige medische voorgeschiedenis, waardoor ik niet meer op de reguliere arbeidsmarkt terecht kon.

Via GTB (een dienst die werkzoekenden met een arbeidshandicap begeleidt naar een gepaste tewerkstelling via een traject op maat) mocht ik bij Opnieuw & Co beginnen als magazijnmedewerker. Er passeerde werkelijk al van alles door mijn handen, waaronder speelgoed, boeken en kleding.

Nu werk ik al twee jaar op de afdeling Elektro. Eerst als Elektrotester, tegenwoordig als Kwaliteitscontroleur Elektro. De herbruikbare elektro wordt getest en geprijsd, de niet-recupereerbare elektro gaat naar het containerpark. Daarnaast voer ik ook een aantal kleine taken uit, zoals het vervangen van batterijen en lampen.

Ik doe dit werk graag. Opnieuw & Co heeft mij heel hard geholpen. In de privésector waren er weinig kansen, maar nu kan ik werken in een leuke sfeer.