Maak kennis met de prachtige mensen achter Opnieuw & Co. Zij die ervoor zorgen dat de tweedehands goederen tiptop de verzorgde winkels verlaten.

En we zijn bereikbaar voor iedereen. Daarom kun je hieronder al onze contactgegevens raadplegen.

Of laat je gewoon inspireren door de verhalen die onze medewerkers delen over hun werkervaring bij Opnieuw & Co.

team Duffel

Management

Koen Goemans
Directeur koen.goemans@opnieuwenco.be

Anita Asselberg
Commercieel Manager anita.asselberg@opnieuwenco.be

Nico Pauwels

Nico Pauwels
Logistiek Manager nico.pauwels@opnieuwenco.be

Caroline Osselaer

Caroline Osselaer
Manager HR & financiën caroline.osselaer@opnieuwenco.be

Nancy Busschodts

Nancy Busschodts
Management Assistente nancy.busschodts@opnieuwenco.be

Ondersteunende diensten

Charlotte Hopchet

Charlotte Hopchet
Coördinator Personeelsadministratie en sociale dienst in opleiding charlotte.hopchet@opnieuwenco.be

Toon Van Damme

Toon Van Damme
Verantwoordelijke Selectie toon.vandamme@opnieuwenco.be

Wendy Van den Eede
Verantwoordelijke Administratie wendy.vandeneede@opnieuwenco.be

Liesbet Goemans

Liesbet Goemans
Beheerder Administatie liesbet.goemans@opnieuwenco.be

Elsje De Pauw

Elsje De Pauw
HR Adviseur elsje.depauw@opnieuwenco.be

Gerlinda Luyckx
Administratief Beheerder Personeelsadministratie gerlinda.luyckx@opnieuwenco.be

Elisabeth Vermeulen

Elisabeth Vermeulen
Coördinator Marketing en Communicatie elisabeth.vermeulen@opnieuwenco.be

Saskia Van Nuffelen
Marketing en Communicatieverantwoordelijke saskia.vannuffelen@opnieuwenco.be

Operationele diensten

Dirk Hens

Dirk Hens
Teamcoördinator Logistiek dirk.hens@opnieuwenco.be

Isa Jaïdi
Administratief Beheerder Logistiek isa.jaidi@opnieuwenco.be

Chris Verrycken
Werkbegeleider Logistiek chris.verrycken@opnieuwenco.be

Kees Haring

Kees Haring
Werkbegeleider Logistiek kees.haring@opnieuwenco.be

Kurt Hullenkremer

Kurt Hullenkremer
Werkbegeleider Logistiek kurt.hullenkremer@opnieuwenco.be

Maarten Bellens
Coördinator Dienstverlening - De Kilomeet maarten.bellens@opnieuwenco.be

Rieke Meskens

Rieke Meskens
Administratief Beheerder Dienstverlening rieke.meskens@opnieuwenco.be

Ghadija Hajo
Werkbegeleider Winkel De Kilomeet ghadija.hajo@opnieuwenco.be

Dennis Braat

Dennis Braat
Teamcoördinator Productie dennis.braat@opnieuwenco.be

Nathalie Janssen
Administratief Beheerder Productie nathalie.janssen@opnieuwenco.be

Sabine Staessens

Sabine Staessens
Werkbegeleider Productie sabine.staessens@opnieuwenco.be

Anke Kesteloot

Anke Kesteloot
Werkbegeleider Productie anke.kesteloot@opnieuwenco.be

Mike Velentakis
Werkbegeleider Productie mike.velentakis@opnieuwenco.be

Marc Vandaele

Marc Vandaele
Werkbegeleider Productie marc.vandaele@opnieuwenco.be

Winkels

Els Samijn

Els Samijn
Commercieel coördinator els.samijn@opnieuwenco.be

Françoise Vermeulen

Françoise Vermeulen
Teamcoördinator winkel Mortsel francoise.vermeulen@opnieuwenco.be

Patimat Talibova

Patimat Talibova
Administratief Beheerder Winkel Mortsel patimat.talibova@opnieuwenco.be

Stijn Verledens
Werkbegeleider Winkel Mortsel stijn.verledens@opnieuwenco.be

Ester Raeymaekers

Ester Raeymaekers
Teamcoördinator winkel Duffel ester.raeymaekers@opnieuwenco.be

Simon Vermoesen
Administratief Beheerder winkel Duffel simon.vermoesen@opnieuwenco.be

Ara Vardanyan

Ara Vardanyan
Werkbegeleider winkel Duffel ara.vardanyan@opnieuwenco.be

Martine Raeymaekers
Werkbegeleider Winkel Duffel martine.raeymaekers@opnieuwenco.be

Kristof Marinus

Kristof Marinus
Verantwoordelijke winkel Kontich kristof.marinus@opnieuwenco.be

Wasim Al Hendi
Werkbegeleider Winkel Kontich wasim.alhendi@opnieuwenco.be

Frederik De Raedt
Werkbegeleider Winkel Kontich frederik.deraedt@opnieuwenco.be

Jan Heirbaut
Verantwoordelijke Winkel Lier jan.heirbaut@opnieuwenco.be

Petra Braeckmans
Werkbegeleider Winkel Lier petra.braeckmans@opnieuwenco.be

Patrick Van De Peer

Patrick Van De Peer
Werkbegeleider winkel Lier patrick.vandepeer@opnieuwenco.be

Ellen Faes

Ellen Faes
Teamcoördinator winkel Nijlen ellen.faes@opnieuwenco.be

Anouck Faes
Administratief Beheerder Winkel Nijlen anouck.faes@opnieuwenco.be

Johan Dankers

Johan Dankers
Werkbegeleider Winkel Nijlen johan.dankers@opnieuwenco.be

Tania Marien
Werkbegeleider Winkel Nijlen Tania.Marien@opnieuwenco.be

Greet Buyens
Vliegende Werkbegeleider Winkels greet.buyens@opnieuwenco.be

Angelo Van Looy

Angelo Van Looy
Vliegende Werkbegeleider Winkels angelo.vanlooy@opnieuwenco.be

Infrastructuur

Peter Janssens

Peter Janssens
Adviseur Expansie & Techniek peter.janssens@opnieuwenco.be

Jean Goderie
Werkbegeleider Infrastructuur jean.goderie@opnieuwenco.be

Luc De Wijn

Luc De Wijn
Werkbegeleider Infrastructuur luc.dewijn@opnieuwenco.be

Raad van bestuur

Raad van Bestuur

Eric Nauwelaerts
lid van de raad van bestuur, voorzitter

Laurence Finé
lid van de raad van bestuur

Peter Nauwelaerts
lid van de raad van bestuur

Nadine Rypens
lid van de raad van bestuur

Jorn Verbeeck
lid van de raad van bestuur

Laurence Jacqmain
lid van de raad van bestuur, secretaris

Laurens Nauwelaerts
lid van de raad van bestuur

Dieter Rypens
lid van de raad van bestuur